PROTEZY ELASTYCZNE

F.J.P. ŻYWICA TERMOPLASTYCZNA – NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU!

Nikt nie musi wiedzieć że masz protezę zębową!

Jeżeli lekarz dentysta poleca w Twoim przypadku protezę częściową lub całkowitą – Pressing Dental ma dla Ciebie najlepsze i najnowsze rozwiązania: bezpieczne w ustach, piękne, nieinwazyjne, lekkie, niewidoczne, wygodne, z pamięcią kształtu

Bezpieczne dla zdrowia – dla wszystkich pacjentów i dla osób z alergią

Miliony pacjentów na całym świecie docenia zalety protez z naszych materiałów atestowanych przez Unię Europejską. Zapytaj swojego lekarza dentystę o The.r.mo.Star FJP – na protezy bardziej wygodne i lżejsze w porównaniu z konwencjonalnymi protezami z akrylu lub metalu. Nasze materiały są neutralne chemicznie – niezbędne dla alergików w przeciwieństwie do tradycyjnych materiałów do wykonywania protez, które zawierają akryl i metal.

Mocne, trwałe i sprężyste

Sprężystość w połączeniu z wytrzymałością zapewnia pełny komfort i doskonały wygląd dla każdego pacjenta stomatologicznego. Te protezy nie ulegną złamaniu w Twoich ustach. To najlepszy wybór!

Estetyczne

Jeżeli chcesz zapomnieć o metalowych klamrach na zębach, metalowych płytach na podniebieniu, pękających protezach – to nasze protezy elastyczne są dla Ciebie!
Materiały The.r.mo.Star FJP i Acetal będą „niewidoczne” w Twoich ustach – nikt nie będzie wiedział, że masz protezę. Bez metalu – bez problemu.

Komfortowe

Najwyższy komfort użytkowania! Bardzo łatwe w utrzymaniu higieny.
Sprężyste protezy częściowe i całkowite wykonane w nieinwazyjnych procedurach dajq pewność prawidłowej odbudowy stomatognatycznej podczas jedzenia, mówienia, a co najważniejsze z efektem pięknego uśmiechu. Nie zaskoczy Cię pękająca proteza!

Proste w utrzymaniu higieny

Pierwsza na świecie proteza, którą można sterylizować w autoklawie – 100% neutralizacji płytki bakteryjnej! Myj protezę w strumieniu ciepłej wody używając miękkiej szczoteczki oraz delikatnych środków czyszczących. Dwa razy w tygodniu czyść swoją protezę w myjce elektrycznej SonicCIeaner w roztworze wody z naszą pastylką czyszczącą.